رئیس شورای عالی قشر بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: اقشار مختلف بسیجی باید بتوانند با تحلیل مناسب در مسیر مبانی که امروز امامت و ولایت مطرح می‌کنند قدم برداریم.


به گزارش بسیج رسانه خراسان رضوی، محمد آصفی  در مجمع سالانه بسیج رسانه خراسان رضوی که در محل فرهنگسرای رسانه مشهد برگزار شد، اظهار داشت: امروز سوالی جدی پیش روی ما است و آن این است که چرا در این مقطع مجمع سالانه بسیج خراسان رضوی تشکیل می‌شود که پاسخ آن نیاز به تامل جدی در شرایطی است که در آن قرار داریم و شرایط پیش رو است. 
 
 
آصفی با بیان اینکه امروز با مشارکت حاضران قرار است به این سوال پاسخ دهیم گفت: از عزیزان بسیجی فعال در رسانه‌های گروهی استان تقاضا دارم که در قالب گفت‌وگو حضور داشته باشند چرا که ما اهالی رسانه در کف جامعه هستیم و مواد خام متعددی و متنوعی را در اختیار داریم که اگر در معرض پرسش و پاسخ قرار دهیم حاصل آن ره‌توشه مناسب برای وضعیت فعلی و پیش‌رو است. 
 
عضو شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه در عرصه بین الملل شاهد تحولات مهمی هستیم، گفت: چندسال قبل مقام معظم رهبری اشاره به پیچ تاریخی کردند و این پیچ تاریخی امروز در منطقه اتفاق می‌افتد که مقابله استکبار جهانی در برابر مقاومت اسلامی امروز با شکست مواجه شده است. 
 
وی ادامه داد: برگزاری کنفرانس امنیتی مونیخ و همزمان با آن با تدبیر فرمانده کل قوا و مقام معظم رهبری برگزاری نشست فوق العاده اسلامی تهران پیام جدی دارد و تحلیل محتوای فرمایشات مقام معظم رهبری شرایط آینده را مشخص می‌کند. 
 
آصفی با بیان اینکه در منطقه سران حاشیه خلیج فارس از خود دریوزگی روز می‌دهند گفت: در عرصه داخلی نیز وضعیت حساس انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر را در پیش داریم که کمیت و کیفیت رقابت‌های این عرصه وظیفه ما را سنگین می‌کند. 
 
رئیس شورای عالی بسیج رسانه افزود: رصد همه جانبه و تحلیل محتوای کاملا مبتنی بر آموزه‌های سیاسی براساس گفتمان انقلاب اسلامی و در نهایت تحلیلی با نگاه آینده پژوهانه می‌تواند سبب بصیرت افزایی در افکار جامعه شود و به ویژه اقشار مختلف بسیجی باید بتوانند با تحلیل مناسب در مسیر مبانی که امروز امامت و ولایت مطرح می‌کنند قدم برداریم.
 
آصفی با اشاره به  انتظارت رهبر معظم انقلاب اسلامی از خواص جامعه گفت: بسیجیان از خواص جامعه هستند و نگاه آحاد مردم به بسیجیان بصیر و آگاه است بنابراین باید اقدام انقلابی و آگاهانه داشته باشیم.
 
وی افزود: امیدوارم بتوانیم در قالب چارچوبی حضرت آقا در جریان فتنه مطرح کردند به وظایف خود عمل کنیم.
 
انتهای پیام/