مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی  از راه اندازی رادیو زیارت با اعتبار کشوری پنجاه و پنج میلیارد تومان در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه خراسان رضوی ، محسن نصرپور مدیر کل سازمان صدا و سیمای خراسان رضوی در نشست صمیمی با اصحاب رسانه  و مدیران ارشد رسانه های استان که 18دی ماه به مناسبت  تاسیس بسیج رسانه  صورت پذیرفت به نقد های پیرامون سازمان صدا و سیمای خراسان رضوی پاسخ داد .

در ابتدای این جلسه  عباس محمدیان مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی گزارشی از عملکرد  و معرفی این سازمان پرداخت.

 محمدیان سپس پیشنهاداتی در رابطه با تولیدات سازمان صدا و سیمای خراسان رضوی در جلسه بیان نمود. سپس حاضرین جلسه مدیران ارشد رسانه ها به نقطه نظرات خود نسبت به عملکرد سازمان صدا و سیما پرداختند.

در ادامه این نشست نصرپور مدیر کل صداو سسیمای استان  از تولید 2200 دقیقه برنامه در حوزه مشهد 2017  خبرداد .

وی افزود: تولید 13 قسمت مستند 45 دقیقه ای پیرامون نخبگان استان که از جمله استادان برجسته دانشگاه های استان محسوب می شوند  که پخش آن ها آغاز شده است.

وی در ادامه به راه اندازی رادیو زیارت با همکاری آستان قدس رضوی و مساعدت مالی مدیر کل سازمان صدا و سیما جناب دکتر عسگری در آینده نزدیک خبر داد.

نصر پور افزود:  25 قسمت برنامه سیما مرتبط با احکام که در حرم مطهر رضوی مراحل آماده سازی  آن صورت پذیرفته که  این برنامه از تولیدات فاخر سازمان محسوب میشود و برای پخش آماده میشود.

مدیر کل صداوسیما افزود: برنامه های انتقادی از قبیل گزارش 5 و تلنگر با تغییرات جدید فنی و ساختاری برای افزایش مخاطب فهیم این شبکه صورت پذیرفت که با افزایش مخاطب بسیار محسوس بوده است.

وی ادامه داد:  کاهش 15 دقیقه ای بخش های خبری سبب افزایش و تسریع خبر و بهبود فرآیند اصلی خبر در حوزه حرفه ای انتقال خبر به مخاطب گردیده است.

نصر پور به مغفول بودن بازتاب رسانه ای خدمات انقلاب و دستاوردهای انقلاب به مردم  که در جای جای ایران اسلامی و بالاخص مناطق محروم خاطر نشان کرد و افزود:  این خدمات باید به وسیله رسانه به مردم و جوانان  نشان داده و اطلاع رسانی  شود . 

مدیرکل صداوسیما در پایان از آمادگی سازمان صداوسیما برای خرید حق پخش تولیدات الف از جمله انیمیشن و تولیدات گروه ب همانند آثار نمایشی، مستند، برنامه های سرگرمی از موسسات هنری و اشخاص حقیقی خبر داد و افزود:  علاقمندان می توانند با ارتباط با سازمان از طریق روابط عمومی و یا معاونت ها ی تحت  امر به فروش حق پخش تولیدات خود کنند.

انتهای پیام/