جواد علما مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی، ظهر امروز به همراه اعضای شورای این سازمان با حجت الاسلام فاطمی عضو شورای شهر مشهد دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش بسیج رسانه خراسان رضوی ، مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی در این دیدار ضمن گلایه از کمبود بودجه این سازمان افزود: با توجه به دیدگاه رهبر معظم انقلاب در رابطه با اهمیت رسانه و جنگ نرم بعضا بودجه بسیج رسانه از بودجه بسیج محلات کمتر می باشد در صورتی که ما باید رسانه ها و فضای مجازی را تقویت کنیم تا بتوانند نقش به سزایی در رابطه با جنگ نرم و فرهنگ سازی آن داشته باشند.


حجت الالسلام فاطمی  ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت: طرح ها وبرنامه های بسیج رسانه قابل توجه و مفید می باشد و باید به عنوان طرح برنامه ریزی شده تا با مشارکت شورا انجام بگیرد.

 مسئول کمیسون فرهنگی شورا ادامه داد: ظرفیت شهرداری باید در اختیار طرح های بسیج رسانه قرار بگیرد تا به نحو احسنت اجرا شود

عضو شورای شهر مشهد بیان کرد: توقع ما از بسیج رسانه این است که حالت مطالبه گرانه داشته باشد و در مورد سایتهای انقلابی و ضد انقلابی حساسیت بیشتری به کار بگیرد.

درپایان جواد علما مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی گزارشی از برنامه های اجرا شده و در دست اقدام سازمان بسیج رسانه تا پایان سال رابه مسئول فرهنگی شورا ی اسامی شهر مشهد  ارائه نمودند.

  انتهای پیام/