نخستین همایش بانوان فعال بسیج رسانه خراسان رضوی امروز در سالن فرهنگی کارگران مشهد برگزار شد.

به گزارش بسیج رسانه  خراسان رضوی، سرهنگ علما  در خصوص اهداف برگزاری گردهمایی رسانه ی بانوان فرهیخته استان گفت:بانوان فعال رسانه ی استان خراسان رضوی جز متعهدترین و با اخلاق ترین بانوان رسانه ی کشور هستند، که با عشق و علاقه و با سلاح قلم در نبرد فرهنگی ثابت کردند که قادرند اثر گذار باشند.

علما افزود: بسیج رسانه بانوان آماده است تا با ایجاد انسجام خواهران فعال رسانه ی را بهتر در کنار هم قرار دهد تا درسایه این اتحاد جبهه فرهنگی اهالی رسانه این خطه فرهنگی خوش تر از گذشته به درخشد.


 علماخاطر نشان کرد : بسیج رسانه خراسان رضوی در بخش برادران و خواهران طی دو سال گذشته توانسته نیروهای متعهد به انقلاب و نظام را کنار هم جمع کند و در قالب انسجام جمعی حرکت های رسانه ی را در ایام انتخابات رقم بزند.

علما با اشاره به توسعه شبکه های اجتماعی و حضور مردم در فضای مجازی تصریح کرد: باید فعالان رسانه ی استان با تلاش هوشمندانه اخبار صحیح و مبتکران فرهنگی، هنری، اجتماعی ،اقتصادی و سیاسی را در معرض دید مخاطبان قرار دهند تا خوراک رسانه ی مفید وسالم جامعه تامین شود و اخبار غلط افکار عمومی جامعه را متشنج نکند.

گفتنی است: همایش بانوان بسیج رسانه استان با حضور برخی از بانوان نخبه و مدیر استان برگزار، و در این مراسم برنامه های فرهنگی متنوع با مشارکت برخی هنرمندان مشهدی صورت گرفت.

انتهای پیام/