رییس بسیج رسانه استان خراسان رضوی با حضور در شهرستان نیشابور وحضور در دفاتر اصحاب رسانه این شهرستان از خبرنگار خبرگزاری آریا در نیشابورتجلیل کرد.

به گزارش بسیج رسانه خراسان رضوی، مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی اظهار کرد: اگر رسانه ها نیت مند و با اهداف عالیه فعالیت کنند می توانند تاثیرات بسزایی در درون جامعه ایجاد کنند و امروزه جمهوری اسلامی و نظام اسلامی، با یک جنگ عظیمی مواجه است که اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

سرهنگ علما با اشاره به فرمایشات رهبری افزود: درجنگ نرم دشمن ؛خبرنگاران در حوزه رسانه، افسران جوان این جبهه اند و همیشه در صحنه حضور دارند، هم به دستور عمل می کند و هم صحنه را درست می بیند و با جسم و جان خود آن را می آزمایند .

وی خاطر نشان کرد:اصحاب رسانه طلایه داران جنگ نرم هستند و وظیفه همه نهادها است که سالروز شهادت غریبانه محمود صارمی، روز خبرنگار را گرامی دارند و از پرچم داران این عرصه تجلیل کنند.

سرهنگ علما با اشاره به اینکه هنر رسانه باید تبدیل مساله به موضوع باشد افزود:رسانه خوب رسانه جریان ساز و گقتمان ساز است .مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی تصریح کرد: یکی از وظایف اصلی رسانه امروزه در نظلام مقدس جمهوری اسلامی مبارزه ومقابله با جنگ نرم دشمنان است که بسیجیان می توانند در این راستا نقش فعال و اثر گذاری داشته باشند.
در این دیدار که با حضور مسئول بسیج رسانه، سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ، مسئول روابط عمومی نیروی مقاومت بسیج ، روحانیت و تنی چند ازاصحاب رسانه نیشابور حضور داشتند از خدمات سید باقر میرعلمدار خبرنگار خبرگزاری آریا در نیشابورتجلیل شد.

انتهای پیام/